Backdrop ve Karşılama Deski Kiralama Hizmetlerimiz Hakkında 7/24 İletişim Kurabilirsiniz...

"Sayfamız Güncellenmektedir,

Sizleri Fazla Bekletmemeye Çalışacağız."

Karşılama Deski, Backdrop, Yönlendirme Panoları, Kürsü

 

Kongre, seminer, toplantı gibi her türlü etkinlik veya organizasyona etkileyici bir hava katmak amacıyla genelde şirket ve sponsor logolarının sıkça kullanıldığı, etkinlik konseptine uygun görsel tasarım ve uygulamalardan oluşan çalışmalardır. Etkinlik ve organizasyonların en önemli kısmını oluşturan sahne, dekor, backdrop, karşılama deski ve yönlendirme panoları malzeme kalitesi ile birlikte görsellik bakımından da ilgi çekebilecek nitelikte olması ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Fuaye alanlarında da yoğun olarak kullanılan backdop ve yönlendirme panoları uygulamaları ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, etkinliğinizi gerçekten unutulmaz kılmak için en iyi sonuçları ve etkisini sağladığımızdan emin olarak müşterilerimiz için yenilikçi fikirler sunmaya devam ediyoruz.

 

Karşılama Deski

Yönlendirme Panoları

Kürsü

TV Stantları

 

 

 

 

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Email

Web

Adres

:   +90 (543) 674 19 74

:   destek@quantosistem.com

:   info@quantosystem.com

:   quantosistem.com / quantosystem.com

:   İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:73

    35210 Çankaya - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden en üst seviyede karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

    ©Copyright 2013-2020 Quanto System All Rights Reserved

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Markalarımız

Yasal Uyarılar ve Sorumluluklar