Gezi Kulaklık Sistemlerimiz Hakkında Esnek Çözümlerimiz ve Detaylı Bilgi İçin Bize 7/24 Ulaşın...

"Quanto Talk Gezi Sistemlerimiz ile Belirli Bir Mekana Bağlı Kalmaksızın İster Açık, İster Kapalı Alanlarda

Etkinlik, Gezi ve Fabrika Ziyaretlerinizde Gürültüsüz Net Bir İletişimin Zevkine Varacaksınız."

Quanto Talk, Gezi Kulaklık Sistemleri;

 

Infoport veya tour guide olarak bilinen gezi kulaklık sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların mobil olarak yapılmasına olanak sağlayan sistemlerdir. Konuşmacıların yaka, ense veya el tipi mikrofonlar aracılığıyla yaptıkları sunumların katılımcılarda bulunan alıcı kulaklıklar ile dış seslerden etkilenmeden anında duyulmasına olanak tanıdığı gibi sunumlar esnasında hareket özgürlüğüyle de kolaylık sağlamaktadır. Müze ve ören yeri gibi kültürel turlarda, fuar ve organizasyonlarda, fabrika gezilerinde, eğitim seminerlerinde, tekne turlarında ve işbaşı eğitimlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Quanto Talk  gezi kulaklık sistemlerimiz en az beş adet kulaklıklı alıcı ve bir adet mikrofonlu verici cihazdan oluşan altılı set şeklinde ön sipariş ile temin edebilirsiniz. İhtiyaç doğrultusunda sonradan cihaz miktarı artırılabildiği gibi kullanım alanlarına yönelik uyarlanabilir ekstra donanım ve aksesuarlarda edinebilirsiniz. Quanto Talk gezi kulaklık sistem ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınız olarak istenildiği takdirde yerinde demo talebinde bulunarak sistemin kalitesi, kullanım rahatlığı ile uyarlanabilir ekstra teknik donanımlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Quanto Talk Gezi Sistemlerimizle;

 

Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan gezi kulaklık sistemlerimizin UHF PLL teknolojisi sayesinde çok daha net, berrak ve ayarlanabilir yüksek ses gücü ile artık fısıltıları bile duyabilirsiniz.

 

Bulunduğu ortama göre 80 ile 120 metre etki alanına sahip cihazlarımız, uzun ve kesintisiz kullanım süresi ile tanıtım, gezi ve sunumlarınızın zaman stresinden uzak, çok daha keyifli geçmesini sağlar.

 

Çok kanallı olması ve ayrı ayrı gruplandırma özeliği sayesinde ister açık, ister kapalı mekanlarda aynı anda farklı farklı gruplar oluşturup, sunumunuzu ve tanıtımınızı çok dilli olarak yapmanıza olanak sağlar.

Quanto Talk Gezi Kulaklık Sistemlerimizin Teknik Özelikleri;

 

Hem açık hem kapalı mekanlarda kullanılabilme, gruplandırılabilir ve kilitlenebilir özellikli 4.5 G'den etkilenmeyen 32 ayrı frekans kanalı,  zeminden aydınlatmalı üç satır dijital gösterge paneli, kemer klipsi ile rahat taşıma ve kullanım kolaylığı, bulunduğu ortama göre 80-120 metre etki mesafesi, UHF PLL sistem ile net, berrak ve yüksek ses gücü, uzun ve kesintisiz kullanım süresi (6 Saat verici / 8 saat alıcı), farklı markalarda 2 Adet Alkaline pil ile çalışabilme, 12 ve 24'lü setler halinde özel koruma ve transfer çantası ile muhafaza, sık kullanımlara yönelik ekstra edinebileceğiniz karbon desenli alüminyum şarj koruma ve transfer çantası, uyarlanabilir zengin aksesuar ve donanımlar,

 

Quanto Talk Gezi Sistemleri Referanslarımız ve İşlerimiz;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Ve Desteğe İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Quanto Talk gezi sistemlerimiz hakkında esnek çözümlerimiz veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    ©Copyright 2013-2019 Quanto System All Rights Reserved

    İLETİŞİM

     LOKASYON

     HİZMETLERİMİZ

Telefon

Email

Email

Web

Adres

:   +90 (543) 674 19 74

:   destek@quantosistem.com

:   support@quantosystem.com

:   quantosistem.com / quantosystem.com

:   İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:73

    35210 Çankaya - İzmir

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Markalarımız

Yasal Uyarılar ve Sorumluluklar