"DLP/LCD Görüntü Teknolojisine Sahip Sony, Sanyo, Panasonic, Epson Marka Projeksiyonlarımızı

Perdeli veya Perdesiz Günlük, Haftalık veya Aylık Olarak Kiralayabilirsiniz."

Projeksiyon ve Projeksiyon Perdesi Kiralama;

 

Fuar, kongre, seminer, toplantı, nişan, düğün, davet, kokteyl gibi her türlü etkinlik ve organizasyonun vazgeçilmez görüntü ekipmanı haline gelen projeksiyonlar, görsel medya sunumlarında teknolojik bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Barındırdıkları DLP/LCD /LED gibi farklı görüntü işleme teknolojileri sayesinde yüksek çözünürlük ve görüntü kaliteleri ile ön plana çıkan projeksiyonlarımızı uyarlanabilir profesyonel ses ekipmanlarımız ile birlikte tercih ederek sesinizi çok daha rahat duyurabilir, sunumlarınızı görsel ve işitsel eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

 

Küçük ve büyük ölçekli her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda ihtiyacınıza yönelik ışık gücü yüksek 2.500-5.000-12.000 ANSI Lümen DLP/LCD/LED görüntü teknolojisine sahip Sony, Sanyo, Panasonic, Epson, Hitachi gibi sektörün lider konumundaki markalara ait projeksiyonlarımızı perdeli veya perdesiz günlük, haftalık ve aylık olarak kiralamaktayız. Görsel ve işitsel sunum senaryolarınıza uygun projeksiyon, ekipman ve donanım kiralama ihtiyaçlarınız için gece ve gündüz demeden 7/24 destek alabilirsiniz.

 

Panasonic PT-DX100EK

Büyük ölçekli toplantı ve etkinliklerde kullanıma yönelik 10.000 lümen ışık gücü ile olağanüstü parlak WUXGA ultra yüksek çözünürlükte kaliteli görüntüler sunar.  Ekstra ayrıntı gerektiren profesyonel sunumlarda kullanılan üst segment projeksiyon cihazıdır. HDMI bağlantı üzerinden sunumları destekler

 

Sony VPL-CH375

Orta ölçekli toplantı ve etkinliklerde kullanıma yönelik 5.000 lümen ışık gücü ile olağanüstü parlak WUXGA ultra yüksek çözünürlükte Full HD kalitesinde görüntüler sunar. Ekstra ayrıntı gerektiren profesyonel sunumlarda kullanılabilecek en uygun projeksiyon cihazıdır. HDMI bağlantı üzerinden sunumları destekler

 

EPSON EH-TW550

Orta ölçekli toplantı ve etkinliklerde kullanıma yönelik 3.000 lümen ışık gücü ile parlak WXGA yüksek çözünürlükte HD kalitesinde görüntüler sunar. Ayrıntı gerektirmeyen sunumlarda kullanılabilecek en uygun projeksiyon cihazıdır.  HDMI bağlantı üzerinden sunumları destekler.

 

Projeksiyonlarımız, Perdelerimiz ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

Projeksiyon cihazları ve uygun perdeler veya yüzeyler kullanılarak oldukça ekonomik şekilde büyük görüntü alanları oluşturulabilir. Toplantının katılımcı sayısına göre gerekli görüntü alanı büyüklüğü belirlenmeli ve ardından ortamın fiziki özellikleri de göz önünde bulundurularak projeksiyon cihazı seçim aşamasına geçilmelidir.

 

 

Projeksiyon ve Perde Kiralama Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

7/24 Yanınızdayız...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir, ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Projeksiyon ve perde kiralama hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

Misyonumuz

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

Vizyonumuz

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Quanto System olarak bizi sosyal medyada takip edip yaptığımız işlere nekadar hakim  olduğumuzu görüp, değerlendirebilirsiniz...

© Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved