Tour Guide Sistem Kiralama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinme İçin 7/24 İletişim Kurabilirsiniz...

"Infoport Tour Guide Gezi Sistemlerimiz ile Belirli Bir Mekana Bağlı Kalmaksızın İster Açık, İster Kapalı Alanlarda

Etkinlik, Gezi ve Fabrika Ziyaretlerinizde Gürültüsüz Net Bir İletişimin Zevkine Varacaksınız."

Tour Guide Gezi Sistemleri Kiralama;

 

Ülkemizde Infoport Tour Guide olarak bilinen gezi sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların mobil olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Konuşmacıların yaka veya ense tipi mikrofonlar aracılığıyla yaptıkları sunumların katılımcılarda bulunan alıcı kulaklıklar ile dış seslerden etkilenmeden anında duyulmasına olanak tanıdığı gibi sunumlar esnasında hareket özgürlüğüyle de kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Infoport Tour Guide sistem vericilerimizin mikrofon girişi üzerinden dinleteceğiniz röportajlar veya fonda çalınan müzik ile sunumlarınızın niteliğini zenginleştirebilirsiniz.

 

Infoport Tour Guide gezi kulaklık sistemlerimizi müze ve ören yeri gibi kültürel turlarda, fuar ve organizasyonlarda, fabrika gezilerinde, tekne turlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Infoport Tour Guide gezi kulaklık sistemlerimiz en az 5 adet kulaklıklı alıcı cihaz ve 1 adet mikrofonlu verici cihazdan oluşan 6'lı set şeklinde kiralanabilmektedir. Katılımcı sayısı doğrultusunda cihaz miktarı artırılabildiği gibi ekstra donanımlar eklenebilmektedir. Infoport Tour Guide gezi kulaklık sistemlerimizi test veya demo talebinde bulunarak kalitesi ve kullanım rahatlığı hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Infoport Tour Guide Gezi Sistemlerimiz Genel Özellikleri;

 

Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan infoport tour guide gezi kulaklık sistemlerimizin UHF PLL teknolojisi sayesinde net, berrak ve yüksek ses gücü ile artık fısıltıları bile duyabilirsiniz. Bulunduğu ortama göre 80 ile 150 metre etki alanına sahip cihazlarımız, uzun ve kesintisiz kullanım süresi ile tanıtım, gezi ve sunumlarınızın zaman stresinden uzak, çok daha keyifli geçmesini sağlar.

 

Çok kanallı olma özeliği sayesinde aynı mekanda farklı farklı gruplara sunum ve tanıtım yapma imkanı sağlar. Kullanım alanlarına yönelik kulaklık ve mikrofon çeşitliliği, uyarlanabilir ekstra donanım ve aksesuarlar ile gezi, tanıtım ve sunumlarınızın niteliğini zenginleştirebilirsiniz. Infoport tour guide gezi kulaklık sistemleri kiralama ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız...

Infoport Tour Guide Gezi Kulaklık Sistem ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

Infoport Tour Guide gezi sistemlerimiz etkinlik ve organizasyon şekline, senaryonuza uygun gürültülü ortam veya toplantı ortamına göre mono yada stereo kulaklık ihtiyacınız belirlenip, verici sayısı arttırılarak gruplar halinde gerçekleştirebilirsiniz.  Infoport Tour Guide gezi sistemlerimiz İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafına günlük, haftalık veya aylık kiralanabilmektedir. Katılımcı sayısı doğrultusunda cihaz miktarı artırılabildiği gibi uyarlanabilir ekstra aksesuarlar ve donanımlarla birlikte teknisyen talebinde bulunabilirsiniz.

 

Infoport Tour Guide Gezi Sistemleri Kiralama Referanslarımız ve İşlerimiz;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Ve Desteğe İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Tour Guide gezi kulaklık  sistem ve hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Email

Web

Adres

:   +90 (543) 674 19 74

:   destek@quantosistem.com

:   info@quantosystem.com

:   quantosistem.com / quantosystem.com

:   İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:73

    35210 Çankaya - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden en üst seviyede karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

    ©Copyright 2013-2020 Quanto System All Rights Reserved

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Markalarımız

Yasal Uyarılar ve Sorumluluklar