"Simültane Çeviride, Alanında Tecrübeli Tercüman, Uzman Teknik  Kadromuz ve Teknolojik Ekipmanlarımızla

Güvenilir, Kaliteli ve Zamanında Hizmet Anlayışı ile Uluslararası Arenada Mesafeleri Kısaltıyoruz."

Simültane Çeviri Sistemleri Kiralama;

 

Eş zamanlı çeviri olarak bilinen simültane çeviri, standartlara uygun teknik ekipmanlar kullanılarak ses yalıtımlı çeviri kabinleri içerisindeki tercümanların, gerçekleştirilen sunumları tercüman üniteleri aracılığıyla istenilen hedef dillere eş zamanlı olarak bir yada iki saniye gecikme ile tercüme edip dijital veya analog kablosuz IR kızılötesi kulaklıklar yardımıyla aktarılmasıdır. Bu basit gibi görünen hizmetten sorunsuz ve maksimum performans alınabilmesi tercümanların ve teknik ekibin koordineli bir şekilde çalışmasına bağlı olduğu kadar teknik altyapıyı oluşturan ekipmanların günümüz teknolojisine ayak uydurmasıyla da ilgilidir.

 

Simültane çevirinin kullanım alanlarına bakacak olursak ulusal yada uluslararası konferanslar, akademik ve bilimsel toplantılar, kamu yada özel kurum ve kuruluşların her türlü etkinlikleri, bayii toplantıları, eğitim seminerleri, açılış ve organizasyonlar olarak sıralayabiliriz. Simültane çevirinin bu denli yaygın kullanılmasının en büyük avantajı çevirilerin eş zamanlı yapılmasından dolayı toplantı süresi ile paralel gitmesi diyebiliriz. Simültane çeviride en çok ihtiyaç duyulan dillerin başında İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve Arapça gelmektedir.

Simultane Çevirinin Avantajları;

 

Aynı anda bir çok farklı dilde çeviri yapılmasına imkan sağlar, bu yüzden çok dilli toplantı ve sunumlarda iletişimde en etkili yöntem olarak kabul edilmektedir.

 

Çevirilerin eş zamanlı yapılmasından dolayı planlanan toplantı süresi ile paralel gitmesi ve bunun neticesinde de zaman kayıplarının yaşanmaması.

 

Sunumlar anında dinleyiciler kendilerine verilen alıcı kulaklıklar yardımıyla yapılan çevirileri net ve anlaşılabilir şekilde duyup sunumlara daha kolay odaklanırlar.

 

Farklı dillerdeki çevirilerin dinleyici, izleyici ve katılımcı sayısı gözetmeksizin alıcı kulaklıklar yardımıyla  sunumların hedef kitlelere hızlı ve kolay aktarılması.

Kiralanabilir Simültane Çeviri Sistem ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

Dünyada en çok tercih edilen ve en ileri teknolojiye sahip Bosch Integrus, Sennheiser SL simultane ve konferans sistemleri, Sennheiser ve Line 6 dijital kablosuz el, yaka, ense ve kürsü tipi mikrofonlar, Dynacord, Soundcraft, QSC analog ve dijital mikserler, JBL, QSC, Line 6 aktif ve pasif hoparlörler, 3500-5000-12000 ANS Lümen DLP/LCD Sony, Sanyo, Epson, Panasonic projeksiyonlar ve sunum perdeleri, dijital kürsü ve toplantı zaman sayacı, 49 ve 65 Inch LCD ve Led TV ekranlar gibi teknik ekipmanlarımız ile İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul ve Konya başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet sağlayabilir durumdayız.

 

Simültane Çeviri Projelerimizden Bazıları;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

7/24 Yanınızdayız...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Simültane sistem operasyon ve hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

Misyonumuz

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

Vizyonumuz

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Quanto System olarak bizi sosyal medyada takip edip yaptığımız işlere nekadar hakim  olduğumuzu görüp, değerlendirebilirsiniz...

© Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved