"ISO 4043 Ölçü Standartlarına Uygun ve Portatif Olarak Üretilen Tek, Çift, Üç Kişilik ve Masa Tipi Çeviri Kabinlerimiz

Ses Yalıtımlı, Taşıma ve Darbelere Dayanıklı Malzeme Kalitesi İle Ön Plana Çıkmaktadır."

Simültane Çeviri Kabinleri;

 

Simültane çeviri tercümanları çeviri esnasında dış ortam seslerinden etkilenmeden konuşmacıların sunumlarına daha iyi odaklanabilmek için ses yalıtımlı bir ortama ihtiyaç duyarlar. Portatif olarak üretilen ve kurulumu kısa zaman içerisinde gerçekleştirilen simültane çeviri kabinleri ile bu ortam kolaylıkla sağlanabilmektedir. Genellikle her bir kabinde iki tercüman bulunur, özel olarak üretilmiş bazı çeviri kabinlerinde bu sayı üç tercümana çıkabilmektedir. Ancak çok dilli çevirilerde bile bu sayı yetmemekte ve birden fazla çeviri kabinine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Günümüz teknolojisi kullanılarak TS ISO 4043 ölçü standartlarına uygun tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve masa tipi olarak üretilen simültane çeviri kabinlerimiz portatif olmakla birlikte ses yalıtımlı, taşıma ve darbeye dayanıklı malzeme kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. İsteğe bağlı olarak sessiz havalandırma fanı gibi ekstra özellikler eklenebilmektedir. Çeviri kabinlerimiz için mevcut standart renkler beyaz ve açık karbon grisidir. Çeviri kabinlerimizi etkinlik ve organizasyonlarınız için günlük veya haftalık kiralayabilir yada satın alabilirsiniz.

Quanto Suite Tek, Çift ve Üç Kişilik Simültane Çeviri Kabinleri Sipariş ve Üretim Süreci;

 

Sipariş üzerine ürettiğimiz çeviri kabinleri yılların verdiği deneyimle şekillenerek bugünkü kalitesine, sağlamlığa ve teknolojik yapısına titiz bir çalışmanın neticesinde ulaşmıştır. Günümüz teknolojisine ayak uyduran çeviri kabinlerimizi ülke sınırları içerisinde bizzat yerinde kuruyor, test ediyor ve teslim ediyoruz. İster tek kişilik, ister iki veya üç kişilik ve isterseniz masa tipi çeviri kabinleri hakkında detaylı bilgi için size bir telefon kadar yakınız.

Ses Sistemi Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

7/24 Yanınızdayız...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir, ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Smart TV kiralama hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

Misyonumuz

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

Vizyonumuz

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Quanto System olarak bizi sosyal medyada takip edip yaptığımız işlere nekadar hakim  olduğumuzu görüp, değerlendirebilirsiniz...

© Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved