START

"Profesyonel Ses Sistemlerimizle Fuar, Kongre, Seminer, Açılış, Toplantı, Kokteyl ve Mezuniyet Kutlamaları Gibi

Her Türlü Etkinlik ve Organizasyonların Sesini Duyuruyoruz."

Profesyonel Ses Sistemleri Kiralama;

 

Toplantı amaçlı ses sistemleri simültane çeviri ünitelerine sesi (saund), konuşma sesi (voice) kalitesinde taşımaya yarayan ve tonlamaları insan sesine göre özel olarak ayarlanmış mikser, hoparlör ve bağlantı ünitelerinden oluşmaktadır. Toplantı, seminer, davet, kokteyl gibi ufak çaplı etkinliklerden büyük ölçekli fuar, kongre, lasman ve açılış organizasyonlarına kadar sektörün lider konumundaki markalara ait profesyonel ses sistemi ekipmanlarımız ile kapalı veya açık alan gözetmeksizin İzmir, Manisa, Ankara, İstanbul, Konya ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına kiralama hizmeti sunmaktayız.

 

Etkinlik ve organizasyonlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu tür etkinliklerinize dair düzenleme yaparken etkinlik anında gerek duyulan ses ekipmanları (el, yaka, delege, kürsü mikrofonlarının çeşidi ve sayısı, aktif ve pasif hoparlör çeşidi, gücü ve miktarı) gibi ihtiyaçlarınızı belirlemek için etkinlik öncesi iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza yönelik teknik detaylar ve bilgilendirmeler sayesinde olası ulumsuz sorunları önceden engellemiş olursunuz. Kullanılacak her türlü ekipman ve donanımların tek bir yerden temin edilmesine önem göstererek donanımlar arası uyuşmazlık problemlerinin önüne geçmiş olursunuz.

Profesyonel Ses Sistemlerinin Simultane Çeviri'ye Etkisi;

 

Simültane çeviri sistemleri ile uyumlu olmayan ses sistemleri, ses interferansına (parazit) neden olabildiği gibi salondaki akustik yansıma ve yankı simültane çevirinin sağlıklı gerçekleşmesini engelleyebilir.

Profesyonel Ses Sistemlerimiz ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

Dünyada en çok tercih edilen ve en ileri teknolojiye sahip Bosch Integrus, Sennheiser SL simultane ve konferans sistemleri, Sennheiser ve Line6 dijital kablosuz el, yaka, ense, delege, kürsü tipi mikrofonlar, Dynacord, Soundcraft, QSC dijital ve analog mikserler, JBL, QSC, Line6 aktif ve pasif hoparlörler, 5000-12000 ANS Lümen Sony, Sanyo, Panasonic projeksiyon cihazları ve sunum perdeleri, dijital kürsü ve toplantı zaman sayacı, LCD ve Led ekranlar gibi teknik ekipmanlarımız ile İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul ve Konya başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet sağlayabilir durumdayız.

 

Ses Sistemi Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

7/24 Yanınızdayız...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir, ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Profesyonel ses sistemleri  kiralama hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

Misyonumuz

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

Vizyonumuz

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Quanto System olarak bizi sosyal medyada takip edip yaptığımız işlere nekadar hakim  olduğumuzu görüp, değerlendirebilirsiniz...

© Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved